25. augustā Domina Shopping notiks ielu basketbola Ghetto Basket sacensības
Publicēts 22. augustā, 2012.
Sākusies pieteikšanās Domina Shopping ielu basketbola turnīram Jau šajā piektdienā, 25. augustā, no plkst. 11:00 līdz 18:00 skvērā pie tirdzniecības centra Domina Shopping ieejas Sporta dienu ietvaros notiks ielu basketbola sacensības, kuras organizē apvienība Ghetto Basket. Special Edition 2x2 Domina Shopping ielu basketbola turnīram pieteikties iespējams līdz 25. augustam mājaslapā www.ghettogames.lv, kā arī pasākuma dienā t/c Domina Shopping. Īpašā ielu basketbola turnīra uzvarētāj komanda balvās saņems t/c Domina Shopping dāvanu kartes Ls 500 vērtībā.

Special Edition 2x2 Domina Shopping ielu basketbola turnīram vienā komandā iespējams pieteikt ne vairāk kā trīs spēlētājus, un tas tiks organizēts, vadoties pēc ielu basketbola ierastajiem noteikumiem – spēles bez tiesnešiem, mačus aizvadot līdz 11 punktiem. Turnīra spēles notiks Ghetto Basket klasiskajās grupās – jauniešu/ puišu grupa vecumā līdz 16 gadiem, vīriešu/ pieaugušo grupa, sākot no 17 gadiem un vecāki. Turnīrā aicinātas piedalīties un jauktajā grupā sacensties arī meiteņu komandas.

 

Domina Shopping ielu basketbola sacensībām iespējams pieteikties mājaslapā www.ghettogames.lv. Piesakot savu komandu līdz 25. augusta vakaram, dalības maksa par katru spēlētāju būs Ls 1, savukārt sacensību dienā – Ls 2. Komandu reģistrācijas sākums t/c Domina Shopping – sestdien, 25. augustā, no plkst. 11:00, turnīra sākums – plkst. 12:00.

 

Ghetto Basket Special Edition 2x2 Domina Shopping notiks vienā no grandiozākajiem sporta svētkiem Rīgā – Domina Shopping Sporta dienu ietvaros. Trīs dienu garumā rīdziniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja piedalīties vairāk nekā 10 dažādās sporta disciplīnās. Tāpat ikviens varēs vērot aizraujošus sporta paraugdemonstrējumus – ielu vingrotāju, velo triālistu un citu profesionāļu priekšnesumus. Par Sporta dienas muzikālo noformējumu rūpēsies grupa P.E.R, kā arī dziedātāja Liene Candy. Turklāt Sporta dienu laikā pie tirdzniecības centra Domina Shopping darbosies arī vairākas bērnu un jauniešu interešu izglītības pulciņu vēstniecības, nodrošinot iespēju vienkopus uzzināt par populārākajām ārpusskolas aktivitātēm.

 

Par tirdzniecības centru „Domina Shopping”

T/c „Domina Shopping” ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā, kas saviem apmeklētājiem ne vien sniedz plašas iepirkšanās iespējas, bet arī piedāvā gūt pozitīvas emocijas un jaunas zināšanas un interesanti pavadīt brīvo laiku. Tajā atrodas vairāk nekā 170 veikalu, tostarp visplašākajā izvēlē tieši apavu un bērnu preču tirdzniecības vietas. Tāpat ir pieejams skaistumkopšanas centrs, kafejnīcas un restorāni, kā arī dažādu pakalpojumu sniegšanas vietas – pasts, apdrošināšanas iestādes un banku filiāles, ķīmiskā tīrītava, apģērbu šūšanas un labošanas iestāde, apavu ražošanas un labošanas iestāde, kā arī atslēgu serviss. Tirdzniecības centra „Domina Shopping” pārvaldītājs ir SIA „Baltic Red Management”.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: