„Maxima” sāk sadarbību ar piensaimnieku kooperatīvo sabiedrību „Straupe”
Publicēts 6. janvārī, 2012.
Piedāvājot saviem pircējiem arvien plašāku augstvērtīgu piena produktu klāstu, veikalu tīkls „Maxima” sācis sadarbību ar piensaimnieku kooperatīvo sabiedrību „Straupe”. Sadarbības ietvaros „Maxima” veikalos būs nopērkams „Straupes” pienotavā ražotais krējums, jogurts, tīrkultūra, dažāda veida biezpiens un biezpiena krēms, kā arī sviests.

„Mums ir patiešām liels gandarījums par sadarbības uzsākšanu un to, ka, sākoties jaunam gadam, mūsu pircējiem būs iespēja iegādāties augstvērtīgus „Straupes” pienotavas produktus, kuri saņēmuši ne vien augstu pircēju novērtējumu, bet arī godalgas dažādos konkursos un izstādēs,” saka „Maxima Latvija” preses sekretārs Ivars Andiņš.

Sākotnēji „Straupes” piena produkti būs pieejami „Maxima X” veikalos Valmierā, Limbažos, Cēsīs un Smiltenē, kā arī „Maxima XXX” lielveikalā Rīgā, A.Deglava ielā 67. Savukārt jau tuvākajā nākotnē tiek plānots paplašināt produktu klāstu un piedāvāt „Straupes” produktus arī citos „Maxima” veikalos visā Latvijā.

 „Līdz šim neesam strādājuši tik liela mēroga tirdzniecības tīklā, tādēļ mūsu pienotavai tas ir izaicinājums – ir labi zināms, cik plašs pircēju loks Latvijā ir iecienījis „Maxima” veikalus. Tāpat augsti novērtējam „Maxima” piedāvāto sadarbības modeli, kur mēs kā salīdzinoši neliels uzņēmums tiekam novērtēti un saprasti,” stāsta piensaimnieku kooperatīvās sabiedrības „Straupe” valdes priekšsēdētājs Imants Balodis.

„Ar šo sadarbību ceram iegūt vēl plašāku pircēju loku, jo piena produkciju ražojam pēc augstākās raudzes kvalitātes standartiem un pircējiem to piedāvājam vienmēr svaigu," saka piensaimnieku kooperatīvās sabiedrības „Straupe” tirdzniecības vadītāja Jana Velvele.

Piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība „Straupe”, kas apsaimniekošanā pārņēma „Straupes” pienotavu, dibināta 1993.gadā un nodarbojas ar piena produktu pārstrādi un ražošanu. Ražošanā tiek izmantota tikai dabīgā piena izejviela, un produkti nesatur augu taukus un ķīmiskos konservantus. Pienotavā saražotā produkcija tiek piegādāta aptuveni 200 klientiem Rīgā, Cēsīs, Limbažos, Valmierā, Siguldā, Madonā, Gulbenē un citur Vidzemē. Pienu piegādā 107 kooperatīva biedri, savukārt tā savākšanā, pārstrādē un produkcijas realizācijā nodarbināti aptuveni 70 strādājošie.

Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: